MoMe kids yra mūsų, dviejų mamų, svajonė, tapusi realybe, gimusi iš paprastų mūsų pačių vaikų Motiejaus ir Medos džiaugsmų. Jų beribė nuostaba ir užkrečiantis juokas yra varomoji jėga, kuri pripildo mūsų dienas laime.

Tapus mamomis, pastebėjome, kad rinkoje trūksta tikrai kokybiškų, saugių ir tvarių produktų, kurie patiktų ir vaikams, ir jų artimiesiems.

Vadovaudamosios savo vizija, pradėjome kelionę, kad sukurtume erdvę, kuri nuspalvintų vaikų kasdienybę. Kiekvienas mūsų žingsnis yra persmelktas meilės ir rūpesčio, užtikrinant, kad kiekvienas gaminys atspindėtų tą patį džiaugsmą ir nuostabą, kuriuos mums įkvepia mūsų vaikai. Todėl kiekviena detalė - nuo pasirenkamų medžiagų iki kuriamų dizainų - yra kruopščiai apgalvota.

MoMe kids parduotuvėje rasite sertifikuotų, aplinkai draugiškų ir skatinančių bendruomeniškumą prekių ženklų. Mes ne tik palaikome tvarų ir aplinkai draugišką gyvenimo būdą, bet ir norime padrąsinti žmones rinktis ilgalaikius, mažiau žalingus sprendimus. Tai yra svarbus žingsnis siekiant tvaraus ir atsakingo vartojimo bei aplinkos išsaugojimo.

MoMe kids suteikia galimybę pasinerti į vaikystės grožį ir tėvystės stebuklus puoselėjančią aplinką. Tai daugiau nei prekių parduotuvė - tai bendruomenė, kurioje skleidžiama šiluma, meilė ir kūrybiškumas, skatinantys tvarumą, laiką su šeima bei meilę gamtai.