1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
  2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  3. Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).
  4. Užsakytos prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

4.1. Jeigu užsakymas išsiųstas darbo dieną iki 14 val. ir jeigu prekės yra sandėlyje, prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

4.2. Atskirais atvejais, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, apie tai informavus Pirkėją per 1 d.d. nuo užsakymo.

  1. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  2. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
  3. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.
  4. Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu prekė grąžinama pardavėjui neatsiėmus jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas, o jei prekės buvo grąžintos iš paštomato arba kurjerio- padengti Pardavėjui ir prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą (t.y. pareikalavus grąžinti pinigus už prekes), pinigai už siuntimą pirkėjui nėra grąžinami.

 

Išsiuntimo ir pristatymo terminai

Mūsų tikslas, kad prekės Jus pasiektų kuo greičiau, todėl stengiamės paruošti kiekvieną užsakymą per 1 d.d. po gauto apmokėjimo.

Prekės dažniausiai pristatomos per 1-2 d.d., tačiau kartais gali užtrukti iki 5 d.d.

Siuntas galėsite sekti gavę siuntinio numerį.

 

Vežėjai:

Mūsų pasirinkti parneriai: Omniva ir LP express.

 

Pristatymo kaina 

Prekės į pasirinktą paštomata pristatysime NEMOKAMAI užsakius prekių už 59 eurus arba daugiau. Kitais atvejais:

2,9 eur - pristatymas į paštomatą

3,9 eur - pristatymas į Jūsų nurodytą adresą per LP express

4,9 eur - pristymas į Jūsų nurodytą adresą per Omniva.

 

Pristatymas į kitas šalis:

Prekes siunčiame ir į kitas šalis. Dėl užsakymo rašykite mums el. paštu: info@momekids.com

 

SVARBU

Siuntos gavėjas yra atsakingas už visas taikomas išlaidas, susijusias su muitais ir kitais mokesčiais. Klientai taip pat yra atsakingi už mokesčius, pristačius prekę klaidingai nurodytu adresu. Todėl prašome būti atidiems įvedant pristatymo informaciją.

Kurjeris pristato siuntas nuo pirmadienio iki penktadienio darbo valandomis. Atkreipkite dėmesį, kad užsakymai nėra siunčiami ir pristatomi šeštadieniais, sekmadieniais ir valstybinėmis švenčių dienomis. Užsakymai pateikti penktadienį po 14val.– sekmadienį, bus išsiųsti pirmadienį. Atsiimant prekes patikrinkite, jog pakuotė nėra pažeista. Jei gavote pažeistas prekes praneškite kurjeriui (Omniva ir LP express).