Įvadas

1.1 Šios bendrosios sąlygos ir nuostatos (toliau - "Sąlygos") nustato teises, pareigas ir atsakomybę tarp Jūsų (toliau - "Pirkėjas", "Jūs") ir mūsų ("Mūsų", "Mūsų parduotuvė", "Mes") dėl prekių ir/ar paslaugų įsigijimo mūsų internetinėje parduotuvėje.

1.2 Prisijungdami prie mūsų internetinės parduotuvės, Jūs sutinkate laikytis šių Sąlygų. Jei nesutinkate su šiomis Sąlygomis, prašome nedelsiant nutraukti pirkimo procesą ir nebesinaudoti mūsų paslaugomis.

 

Bendrosios taisyklės

2.1 Sutikdami su šiomis paslaugų teikimo Sąlygomis, jūs patvirtinate, kad esate ne jaunesnis nei 18 metų arba turite savo tėvų ar teisėtų globėjų sutikimą.

2.2 Negalite naudoti mūsų produktų jokiais neteisėtais ar neleistinais tikslais, taip pat, negalite pažeisti jokių įstatymų (įskaitant, bet neapsiribojant, autorių teisių įstatymus).

2.3 Jūs sutinkate be aiškaus rašytinio Mūsų leidimo nenaudoti, nekopijuoti, neparduoti, neperparduoti ar nenaudoti jokios informacijos pateiktos šioje svetainėje.

 

Prekių ir paslaugų pateikimas

3.1 Mes stengiamės kuo tiksliau ir išsamiau pateikti informaciją apie prekes ir paslaugas mūsų internetinėje parduotuvėje. Tačiau negarantuojame, kad visos informacijos tikslumas, išsamumas arba aktualumas bus visiškai užtikrintas.

3.2 Mes turime teisę bet kada pakeisti prekių ir paslaugų kainas, aprašymus ar kitą informaciją, pateiktą mūsų internetinėje parduotuvėje, be išankstinio perspėjimo.

3.3 Nors mes stengiamės kuo tiksliau atvaizduoti prekių spalvas ir dizainą mūsų internetinėje parduotuvėje, gali būti, kad tikrasis spalvų atspalvis priklauso nuo Jūsų monitoriaus nustatymų ir kitų techninių veiksnių.

 

Mūsų įsipareigojimai

4.2. Mes įsipareigojame Pirkėjo įsigytas prekes pristatyti Pirkėjo pasirinktu pristatymo būdu, remdamasis sąlygomis, kurias nustato šios pirkimo – pardavimo Taisyklės.

4.3. Kai dėl nenumatytų aplinkybių mes negalime pristatyti elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių, įsipareigojame grąžinti sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas.

4.3 Mes įsipareigojame teikti tik kokybiškas ir originalias prekes.

 

Pirkėjo įsipareigojimai

5.1. Pirkėjas privalo sumokėti už įsigytas prekes ir jas priimti šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

5.2. Jeigu Pirkėjas, prekių pristatymo metu atsisako priimti prekes, Mums pareikalavus Pirkėjas privalo padengti prekių grąžinimo išlaidas.

5.3. Prekių pristatymo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo su asmeniu pristačiusiu siuntą patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę.

 

Užsakymai ir mokėjimas

6.1 Norėdami įsigyti prekes ar paslaugas mūsų internetinėje parduotuvėje, Jums reikės sukurti paskyrą ir pateikti reikiamus duomenis, įskaitant teisingą pristatymo adresą ir mokėjimo informaciją.

6.2 Užsakymas laikomas sudarytu, kai Jūs patvirtinate užsakymą ir atliekate mokėjimą. Mes pranešime Jums apie užsakymo patvirtinimą ir pateiksime atitinkamą informaciją dėl tolesnio proceso.

6.3 Mokėjimą galite atlikti naudodami mūsų priimamas mokėjimo metodus, kuriuos pateikiame mūsų internetinėje parduotuvėje, įskaitant bet neapsiribojant Swedbank, SEB, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Mokėjimai apdorojami naudojanti Paysera mokėjimų platforma.

6.4 Užsakymo suma apima prekių kainą, pristatymo išlaidas ir kitas taikomas mokesčius. Visi mokėjimai turi būti atlikti valiuta, kurią nurodėme mūsų internetinėje parduotuvėje.

 

Pristatymas ir grąžinimas

7.1 Mes stengiamės užtikrinti, kad prekės būtų pristatytos Jums nurodytu adresu ir nurodytu laiku. Tačiau mes neprisiimame atsakomybės už pristatymo uždelsimą ar bet kokius praradimus, susijusius su pristatymu, kuriuos sukėlė ne mūsų kontroliuojamos išorinės priežastys.

7.2 Jei norite grąžinti prekę arba prašyti grąžinti pinigus, prašome susisiekti su mumis ir pateikti reikiamą informaciją. Grąžinimo procedūra ir sąlygos nurodytos prekių grąžinimo taisyklėse.

7.3 Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo jų gavimo dienos. Parduotų nekokybiškų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis

7.4. Grąžinamos kokybiškos prekės turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadintos, nenaudotos, nepraradusios prekinės išvaizdos, tos pačios komplektacijos.

7.5. Jei grąžinamos kokybiškos prekės patenka į negrąžinamų prekių sąrašą pagal Mažmeninės prekybos taisykles (pvz.: parfumerijos, kosmetikos ir higienos prekes, kurių pakuotės  buvo pažeistos ir kt.), turi būti gautas Mūsų sutikimas.

7.6. Mes turime teisę atsisakyti priimti Jūsų grąžinamas prekes, jei nebuvo laikomasi grąžinimo sąlygų. Tokios prekės gali būti išsiųstos Pirkėjui atgal apmokėjus siuntimo išlaidas. Jei Pirkėjas atsisako apmokėti siuntimo išlaidas, prekės yra saugojamos 10 darbo dienų ir vėliau sunaikinamos.

7.7 Sumokėti pinigai Pirkėjui grąžinami per 5 darbo dienas nuo tada kai gražinamos prekės pasiekia Mus bei grąžinamos prekės yra priimamos. Pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas, kurios nėra grąžinamos.

7.8. Nekokybiškų prekių grąžinimo atveju Mes kompensuosime siuntimo išlaidas.

 

Kainos

8.1 Mūsų produktų kainos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

8.2 Mes nesame atsakingi Pirkėjui ar jokiai trečiajai šaliai už bet kokį paslaugos pakeitimą, kainos pakeitimą, sustabdymą ar nutraukimą.

8.3 Prekių kainos nurodomos eurais. PVM nėra išskiriamas, nes Mes nesame PVM mokėtojas.

8.4 Specialūs pasiūlymai, akcijos, nuolaidos ir dovanos nesisumuoja.

8.5 Dovanos nėra grąžinamas ir (ar) keičiamos į kitą produktą ar pinigus.

 

Apsauga ir asmens duomenys

9.1 Mes įsipareigojame saugoti ir apdoroti Jūsų pateiktus asmens duomenis vadovaujantis taikomais duomenų apsaugos teisės aktais ir mūsų Privatumo politika. Prašome perskaityti mūsų Privatumo politiką, kad gautumėte išsamesnę informaciją apie duomenų rinkimą, naudojimą ir saugojimą.

9.2 Jūs sutinkate, kad mūsų internetinėje parduotuvėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų naudojimą galite rasti mūsų Privatumo politikoje.

 

Atsakomybės ribojimas

10.1 Mes nesame atsakingi už bet kokius tiesioginius, netiesioginius ar atsitiktinius ar nuostolius, praradimus ar žalą, atsiradusią dėl Jūsų naudojimosi mūsų internetine parduotuve arba jos turiniu, įskaitant bet kokias prekių ar paslaugų įsigijimo klaidas ar sutrikimus.

 

Informacijos tikslumas, išsamumas ir savalaikiškumas

11.1 Mes neatsakome, jei šioje svetainėje pateikta informacija nėra tiksli, išsami ar naujausia.

11.2 Šioje svetainėje esanti medžiaga pateikiama tik bendrai informacijai ir ja neturėtų būti remiamasi ar ji neturėtų būti naudojama kaip vienintelis pagrindas priimant sprendimus nepasikonsultavus su pirminiais, tikslesniais, išsamesniais ar savalaikiais informacijos šaltiniais. Bet koks pasitikėjimas šioje svetainėje esančia medžiaga yra jūsų pačių rizika.

11.3 Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šios svetainės turinį, tačiau mes neprivalome atnaujinti jokios informacijos mūsų svetainėje. Jūs sutinkate, kad jūsų atsakomybė yra stebėti mūsų svetainės pakeitimus.

 

Trečiųjų šalių nuorodos

12.1 Tam tikras turinys, produktai ir paslaugos, naudojami šioje svetainėje, gali apimti trečiųjų šalių medžiagą.

12.2 Trečiųjų šalių nuorodos šioje svetainėje gali nukreipti jus į trečiųjų šalių svetaines, kurios nėra susijusios su mumis. Mes nesame atsakingi už turinio ar tikslumo tikrinimą ar vertinimą, negarantuojame ir neprisiimsime jokios atsakomybės ar atsakomybės už bet kokią trečiųjų šalių medžiagą ar svetaines ar bet kokią kitą trečiųjų šalių medžiagą, produktus ar paslaugas.

 

Reglamentuojantys teisės aktai

13.1   Šios Paslaugų teikimo sąlygos ir bet kokios atskiros sutartys, pagal kurias mes teikiame jums Paslaugas, yra reglamentuojamos ir aiškinamos pagal Lietuvos įstatymus.

 

Baigiamosios nuostatos

14.1 Šios Sąlygos turi būti laikomos galiojančiomis tol, kol naudojatės mūsų internetine parduotuve arba perkančios prekes ar paslaugas iš mūsų.

14.2 Bet kokios Sąlygų nuostatos, kurios bus nustatytos neteisėtos arba negalios, neįtakoja kitų nuostatų galiojimo.

14.3 Mes pasiliekame teisę bet kada keisti arba pakeisti šias Sąlygas. Atnaujintos Sąlygos įsigalios nuo jų paskelbimo mūsų internetinėje parduotuvėje.

14.4 Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias Taisykles vykdymo, jei jų įvykdyti negalima dėl nenumatytų ir Šalių valios nepriklausančių aplinkybių (Force major).

14.5 Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Prašome atidžiai perskaityti šias Sąlygas prieš naudojantis mūsų internetine parduotuve.